Muzyka Jaką muzkę grać na weselu?

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Bardzo wiele Par Młodych zastanawia się jaki repertuar muzyczny wybrać, zasugerować DJ'owi na swoje wymarzone wesele.
Odpowiedź wbrew pozorom jest bardzo prosta.
Repertuar muzyczny na wesele powinien być taki aby goście chętnie się przy nim bawili.
To do zadań DJ'a należy dobór właściwej muzyki i komponowanie odpowiednich setów, odpowiadających na aktualne potrzeby gości tańczących na parkiecie.

         Utwory grane na weselu powinny być rytmiczne, skoczne, wpadające w ucho, szybko rozpoznawalne i popularne. Każdy rodzaj muzyki posiada w swoich zasobach takie właśnie utwory.

         Koronna zasada dobrego DJ'a powinna brzmieć:         
“Gram dla gości! Nie dla siebie!”
Dlatego wesela oraz imprezy, które oprawiam muzycznie zawsze są udane a goście wytańczeni i zadowoleni.
Niestety wiele zespołów i DJ'ów zwyczajnie nie rozumie i nie stosuje tej zasady, psując w ten sposób zabawę.

         Wiele Par Młodych jak ognia unikać każe DJ'om muzyki disco polo. Oczywiście jeśli Para Młoda ma takie życzenie to należy je uszanować.
Warto jednak wspomnieć, że muzyka biesiadna i disco polo to ważny element polskiej tradycji weselnej. Większość gości weselnych i stałych bywalców wesel nie wyobraża sobie wesela bez tego gatunku muzycznego. Prędzej czy później na weselu dojdzie do sytuacji, kiedy DJ musi niezadowolonego gościa weselnego odesłać do Młodej Pary, aby uzyskać zgodę na jeden, wymarzony utwór.
Kilka setów z najpopularniejszymi utworami weselnymi z rodziny dico polo nikomu na weselu nie popsuje renomy. Za to uśmiech i zadowolona mina wujka z ciotką, "wywijających" w najlepsze do taktu muzyki są po prostu bezcenne. :)

> Zobacz także artykuł "zabawa - Karnawał w Rio".
 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - pociąg międzynarodowy / zabawa weselna

  Pociąg międzynarodowy:
  zabawa taneczna na wesele

  zdjęcie z wesela

 • Dyskoteka weselna z dedykacją

  > zobacz film z wesela

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - wyposarzenie i sprzęt na imprezy i wesela / oświetlenie + zbawa, dyskoteka weselna

  Oświetlenie + zabawa weselna

  zdjęcie z imprezy

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Nie znaczy to wcale, że na weselu grać należy tylko disco polo, które w prostej lini wywodzi się z muzyki biesiadnej. Ludzie są różni, wychowani są w różnych, kulturach i tradycjach, dlatego też muzyka także jest różnorodna. Nie ma muzyki lepszej lub gorszej, ponieważ oznaczałoby to, że są lepsze i gorsze kultury.

         Na weselu nie powinno zabraknąć muzyki latino, rock and roll'a, muzyki pop, rock'a, włoskich przebojów, czy też ostatnich hitów.
Każdy znany przebój i hit powinien być dobrym przyjacielem DJ'a.

         Zawsze można sporządzić play listę utworów, które będą nieocenioną pomocą i wskazówką dla DJ'a. Dzięki takiemu rozwiązaniu DJ wie dokładnie jakie są preferencje muzyczne Pary Młodej oraz jakich utworów nie może zabraknąć na ich wymarzonym weselu.
Gorąco zachęcam do pomysłu playlisty.

         Wesele wyprawia się aby cieszyć się, tańczyć i bawić. Jest to uroczystość, która ma za zadanie integrować dwie w zasadzie obce sobie rodziny i dać szansę na spotkanie dawno nie widzianych krewniaków.
Muzyka wraz z jedzeniem to jedne z najważniejszych czynników, które składają się na sukces udanego wesela. Dlatego ważne jest, aby wybrać mądrze lokal oraz obsługę muzyczną.

Kontakt Napisz do mnie.

DJ / Wodzirej Krzysztof


djdlaciebie@gmail.com


600.977.872

Napisz do mnie już teraz.
Zadzwoń i zamów termin wesela, sylwester, zabawę andrzejkową.
Przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę wraz wyceną.

Moje usługi to przede wszystkim zaufanie, rzetelność i bezpieczeństwo.
Na mnie można zawsze liczyć i polegać.
Dobry DJ w dobrej cenie!


> Zobacz opinie i polecenia dla DJ dla CIEBIE!

> Zobacz moje certyfikaty i dyplomy.