Pierwszy Taniec Rozpoczyna na weselu dyskotekę.

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Po posiłku Para Młoda oraz wszyscy goście proszeni są na salę taneczną. Goście ustawiają się w kółeczku i łapią za ręce. Kiedy Para Młoda jest już gotowa, daje sygnał DJ'owi do rozpoczęcia pierwszego tańca.

         To Para Młoda wybiera utwór, który chce zatańczyć na pierwszy taniec. Oczywiście w tym zakresie jest pełna dowolność. Może to być standardowo walc wiedeński, angielski lub wolna piosenka do przytulania. Można także "zaszaleć" i zatańczyć skoczny mix szybkich utworów lub odegrać mały teatrzyk ze scenką miłosną. W przywypadku pierwszego tańca ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

         W takcie pierwszego tańca wodzirej zachęca gości weselnych aby tańczyli rytmicznie w kółeczko. Dla stworzenia klimatu pierwszego tańca zawsze zaaranżowana jest dekoracja świetlna oraz efekty typu bańki mydlane lub dym dyskotekowy. Piekne oświetlenie sali plus dodatkowe efekty buduje romantyczną, zjawiskową atmosferę. DJ zgodnie z życzeniem Pary Młodej może pierwszy taniec skrócić lub jeśli nowożeńcy są dobrymi tancerzami, lub czują się na siłach, wydłużyć bądź, zmiksować z kolejnym utworem. Tutaj jest oczywiście otwarty i do dyspozycji.

         Po zakończeniu tańca są oczywiście gromkie oklaski i salwa radości. Po pierwszym tańcu jest czas na kolejne „gorzko, gorzko” i „sto lat”. Przyśpiewki (nie tylko „gorzko, gorzko” i „sto lat”) spontaniczne przewijają się przez całe wesele. W różnych momentach goście intonują przyśpiewki weselne. Najczęściej odbywa się to przy stole biesiadnym. Para Młoda musi być oczywiście w ciągłej gotowości do pocałunków i picia toastów.

         Pierwszy taniec to ważny punkt programu uroczystości weselnej, który rozpoczyna dyskotekę weselną – taneczną część wesela. Dyskoteka na weselu trwa do białego rana z przerwami na posiłki, zabawy i najważniejsze punkty programu.

> Zobacz także artykuł "Tort weselny".
 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - pierwszy taniec

  Pierwszy taniec Pary Młodej
  wśród laserów i ledów

  zdjęcie z wesela

 • Pierwszy taniec na weselu - movie

  > zobacz film z wesela

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - dyskoteka weselna wśród laserów i świateł

  Pierwszy taniec Pary Młodej
  wśród laserów i ledów

  zdjęcie z wesela

< Powrót                                                                                           Wybór artykułów                                                                                   Następny >

Kontakt Napisz do mnie.

DJ / Wodzirej Krzysztof


djdlaciebie@gmail.com


600.977.872

Napisz do mnie już teraz.
Zadzwoń i zamów termin wesela, sylwester, zabawę andrzejkową.
Przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę wraz wyceną.

Moje usługi to przede wszystkim zaufanie, rzetelność i bezpieczeństwo.
Na mnie można zawsze liczyć i polegać.
Dobry DJ w dobrej cenie!


> Zobacz opinie i polecenia dla DJ dla CIEBIE!

> Zobacz moje certyfikaty i dyplomy.