Horror Party Zabawy w horror hour party

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Wiele par przed weselem zastanawia się jak urozmaicić gościom czas. Co sprawi, że wesele zapadnie głęboko w pamięć i pozostawi wspaniałe wrażenia?
Ludzie uwielbiają się bać. Stąd tak wielkie zainteresowanie horrorem i zabawy w potwory i złe wilki od najmłodszych lat.

         Dlatego jako dodatkową niezapomnianą atrakcje na wesele lub imprezę integracyjną proponuje prawdziwą godzinę horroru. To świetny pomysł na oryginalną aranżacje imprezy firmowej lub wesela. Idealna zabawa na imprezy okolicznościowe w okresie noworocznego karnawału a przede wszystkim na Halloween i Andrzejki. Goście otrzymują do dyspozycji maski, przebrania oraz atrybuty.
Dzięki przebraniom można zorganizować wspaniałe zabawy i animacje oraz wczuć się w klimat i wybranej postaci.

Oto kilka propozycji zabaw na godzinę horroru:
         Pochód umarlaków (Walking dead)
Goście są przebrani za zombi oraz potwory. Wczuwając się w rolę i udając umarlaki kroczą na salę jadalną zaciągając gości na parkiet i do tańca. Jest przy tym masa śmiechu aż do łez.

         Zombi pociąg
Goście ustawiają się w tzw. pociąg. Lokomotywą może być Pani lub Pan Młody. Pociąg jedzie po lokalu i zbiera jak najwięcej gości. Uczestnicy w trakcie zabawy mogą np. powłóczyć najpierw lewą a potem prawą nogą, udawać paraliż etc.

         Zombie dancing
Goście tańczą w strojach i przebraniach wygłupiając się przy tym i udając kreatury za, które się przebrali. Najlepiej tańcząca para lub osoba otrzymuje nagrodę. Zwycięzców może wybrać Para Młoda lub wszyscy goście za pomocą oklasków.

> Zobacz także artykuł "Zabawy na wesele".
 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - pierwszy taniec

  Zabawa w taniec przebierańców

  zdjęcie z wesela

 • foto - DJ dla CIEBIE! atrakcje na wesele

  Pociąg przebierańców tańczy w rytmie lambady

  zdjęcie z wesela

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - zabawa weselna ZORBA dla gości weselnych

  Zabawa w taniec przebierańców

  zdjęcie z imprezy

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Mumia
Uczestnicy otrzymują kilka rolek papieru toaletowego i wybierają sobie osoby do zabawy. Następnie na wyścigi np. Pan młody z Panią młodą konkurują kto pierwszy ożywi mumie. Po ukończeniu egipskich potworów mumie tańczą radośnie ze sobą na środku sali tanecznej. Na końcu zabawy można zrobić „gorzko, gorzko”.

         Babia góra
Rozdajemy Paniom miotły i kapelusze. Udając czarownice muszą przywieść na miotle jak najwięcej osób na sale taneczną.
Wygrywa czarownica, która uzbiera ze stolików największą liczbę gości i zmusi do tańca w kółeczku np. za pomocą miotły.

         Rewia Zombie
Organizujemy wybieg dla potworów. Straszydła kroczą po sali tanecznej niczym modelki prezetując nieudacznie swoje wdzięki. Za pomocą oklasków gości wybieramy osobę, która najlepiej udaje zombie.

         Horror hour to prawdziwa gratka dla gości na każdą imprezę. Niezapomniane wrażenia są gwarantowane. Jeśli Para Młoda nie organizuje oczepin na weselu to warto wynagrodzić gościom weselnym tą stratę godziną prawdziwego horroru.
Horror party proponujemy zawsze zorganizować po północy.
Jak wiadomo to właśnie po północy budzą się duchy i potwory. Jest to idealnie straszna godzina na zabawę z piekła rodem.
Łatwo sobie też wyobrazić, że zdjęcia z horror hour będą bezcenną pamiątką dla wszystkich.

Gorąco polecamy, bo naprawdę warto. :)

Kontakt Napisz do mnie.

DJ / Wodzirej Krzysztof


djdlaciebie@gmail.com


600.977.872

Napisz do mnie już teraz.
Zadzwoń i zamów termin wesela, sylwester, zabawę andrzejkową.
Przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę wraz wyceną.

Moje usługi to przede wszystkim zaufanie, rzetelność i bezpieczeństwo.
Na mnie można zawsze liczyć i polegać.
Dobry DJ w dobrej cenie!


> Zobacz opinie i polecenia dla DJ dla CIEBIE!

> Zobacz moje certyfikaty i dyplomy.