Lampiony Magiczne widowisko z lampionami na wesele

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Widowisko z lampionami to kolejny bardzo ciekawy i efektowny pomysł na urozmaicenie wesela i zapewnienie dodatkowych, oryginalnych atrakcji weselnikom.
Tradycja puszczania lampionów świetlnych przywędrowała do Polski prosto z Chin. Jeśli dopisuje pogoda Para Młoda może zdecydować się na puszczanie lampionów.

         Widowisko szybujących w niebo, rozświetlających noc, dziesiątek lampionów jest niesamowite i ekscytujące. Wręcz czuć magie w powietrzu. Lampiony to piękny symbol rozpoczęcia nowej drogi, nowego etapu życia. Para Młoda musi pomyśleć życzenia przed wysłanie lampionów wysoko w górę.

         Aby spotęgować efekt lampiony świetlne puszcza się nocą - najlepiej po godzinie 22.00 lub po oczepinach. DJ w trakcie widowiska przedstawia krótką instrukcję obsługi lampionu a w tle rozbrzmiewa wzniosła, romantyczna muzyka.
Gwarantuje, że każdy miło i dobrze zapamięta wesele z pokazem lampionów świetlnych.

         Są różne wzory oraz kolory lampionów (np. lampiony w kształcie serca). Daje to możliwość zaplanowania choreografii, co uczyni widowisko jeszcze bardziej atrakcyjnym wizualnie. Jeśli wraz z Parą Młodą lampiony puszczają goście weselni warto o koordynacje działania aby lampiony wypuszczone zostały w jednym czasie. Efekt będzie bardziej widowiskowy i ciekawszy.

> Zobacz także artykuł "Oprawa laserowa (świetlna) wesela".
 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - zabawa w taniec z gwiazdami

  Weselna zabawa - Taniec z gwiazdami

  zdjęcie z wesela

 • magiczne widowisko lampiony świetlne na wesele

  Magiczne widowisko
  puszczanie lampionów świetlnych

  zdjęcie z wesela

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - pociąg międzynarodowy / zabawa weselna

  Pociąg międzynarodowy - zabawa weselna

  zdjęcie z wesela

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Lampiony unoszą się pod wpływem rozgrzanego powietrza i szybują z wiatrem. Ponieważ lampiony są najczęściej dość duże do odpalenia i wypuszczenia jednego lampionu potrzebne są 2 osoby. Po pewnym czasie ulegają samospaleniu w powietrzu i wygaśnięciu dzięki czemu są bezpieczne, ekologiczne i przyjazne środowisku (biodegradowalne).
Należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa oraz zdrowym rozsądku i ostrożności. Warto sprawdzić pogodę na dzień wesela oraz obejrzeć i zbadać otoczenie. Obsługa lokalu i właściciele powinni zostać poinformowani o atrakcji. Lampiony muszą puszczać osoby dorosłe.

         Jeśli nie dopisze kapryśna pogoda (np. pada deszcz albo jest bardzo porywisty wiatr) można lampiony puścić na poprawinach lub zorganizować widowisko kiedy pogoda się poprawi.
Z doświadczenia wiem jednak, że lekki deszczyk i wiatr nie są straszne lampionom i nie przeszkadzają im szybować w przestworza.

         Nie tylko na weselu można puszczać lampiony. Także inne okazje i imprezy są dobre, żeby wykonać wdzięczny pokaz. Jest to dość tania atrakcja. Całość kosztów na średniej wielkości wesele (80 osób) powinien zamknąć się w 200 zł.

         Pokaz wznoszących się w niebo wraz z życzeniami lampionów świetlnych to prawdziwie magiczne, zapadające w pamięć widowisko nie tylko na wesele. Widowisko z lampionami z pewności wyróżni każde przyjęcie weselne i sprawi wiele radości i przyjemności gościom weselnym. Dlatego warto rozważyć ten ciekawy pomysł na własne wesele.

Kontakt Napisz do mnie.

DJ / Wodzirej Krzysztof


djdlaciebie@gmail.com


600.977.872

Napisz do mnie już teraz.
Zadzwoń i zamów termin wesela, sylwester, zabawę andrzejkową.
Przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę wraz wyceną.

Moje usługi to przede wszystkim zaufanie, rzetelność i bezpieczeństwo.
Na mnie można zawsze liczyć i polegać.
Dobry DJ w dobrej cenie!


> Zobacz opinie i polecenia dla DJ dla CIEBIE!

> Zobacz moje certyfikaty i dyplomy.