Pokaz Foto Video Multimedialna atrakcja dla gości

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Każda Młoda Para - organizator wesela szuka ciekawych rozwiązań, które urozmaicą imprezę i zapadną w pamięć na długo. Multimedialny pokaz zdjęć i video jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko na uroczystość weselną, ale każdą imprezę rodzinną.
To efektowna i bardzo świeża atrakcja, która zachwyci i wciągnie każdego widza w wir wpomnień. To idealne urozmicenie scenariusza przyjęcia weselnego. Z pewnością prezentacja multimedialna zdjęć i filmów wszystkim przypadnie do gustu i będzie wspaniałą niespodzianką dla wszystkich gości, a zwłaszcza dla rdozny.

         Współczesne czasy pełne są nowych, mobilnych technologii i nieograniczonych możliwości. Otaczają nas wszechobecne mini aparaty fotograficzne i kamery. To wszystko znajduje się w zasięgu ręki w każdym telefonie i tablecie. Coraz częściej dokumentujemy za pomocą zdjęć i filmów najważniejsze chwile z naszego życia. Warto więc pokazać, pochwalić się swoimi sukcesami i chwilami szczęścia uwiecznionymi w cyfrowej postaci.
Multimedialny pokaz świetnie sprawdzi się na weselu, a także na poprawinach, chrzcinach, imprezach rodzinnych i okolicznościowych.

         Wszyscy uwielbiają oglądać zdjęcia? Zwłaszcza starsze pokolenie i dojrzalsi goście bardzo chętnie uczestniczą i żywo reagują na zdjęcia z życia Pary Młodej i rodziny. Starsze osoby nie zawsze mogą brać udział w zabawach i tańcach ze względu na zdrowie, dlatego uwielbiają statyczne pokazy, które nie wymagają od nich aktywności i ruchu. Zdjęcia to dla starszego pokelenia prawdziwa gratka – otwarta księga wspomnień.

         Pokaz zdjęć zawsze przyciąga uwagę wszystkich gości weselnych. Można go oglądać siedząc przy stole lub zaaranżować mini sale kinową ustawiając krzesła równolegle w rzędach. To wspaniały pomysł na podziękowania dla rodziców lub niespoadznkę dla Młodej Pary. Po pokazie multimedialnym goście zawsze mają masę tematów do rozmów i wspominania. Pokaz zdjęć na weselu to wspaniała niespodzianka, prezent dla rodziców, babć oraz dziadków. Taki osobisty akcent na weselu lub imprezie rodzinnej doskonale uzupełni i urozmaici program uroczystości.

> Zobacz także artykuł "Zabawa KARAOKE".
 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - Multimedialny Pokaz Foto Video na weselu

  Multimedialny Pokaz Foto Video

  zdjęcie z wesela

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - pokaz foto video

  Sentymentalny Pokaz Foto dla Rodziny

  zdjęcie z wesela

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - Multimedialny Pokaz Foto Video na weselu

  Multimedialny Pokaz Foto Video
  z super napisem LOVE w tle

  zdjęcie z wesela

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Oczywiście pomysłów i koncepcji na pokaz multimedialny jest wiele. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia i kreatywność. Zdjęcia można wyświetlać chronologicznie, można pokazać życie Pana i Pani młodej od dzieciństwa aż do poznania się i samego ślubu.
Można pokazać zdjęcia z rodziną, przyjaciółmi, fotki z wakacji a nawet bieżące zdjęcia z wesela. Jak widać możliwości jest naprawdę wiele i są nieograniczone.

         Jeśli chcecie to możemy zmontować dla Was super pokaz foto a wszystko jest już w cenie. To zupełnie proste. Wystarczy wybrać odpowiednie zdjęcia i filmy ułożyć w odpowiedniej kolejności np. chronologicznej i wysłać do nas. Można też zastanowić się nad tłem muzycznym dla zdjęć lub zostawić to zadanie dla DJ'a. Do zdjęć można dodawać zabawne komentarze albo daty. My zajmiemy się całą realizacją pokazu multimedialnego i montażem w cenie. Zorganizujemy pokaz i zaaranżuje odpowiednie, kameralne otoczenie dla gości, aby zdjęcia i filmy oglądało się jak najwygodniej. Prezentacje organizujemy dla gości praktycznie w każdych warunkach w pomieszczeniu.

         Pokaz foto video to wspaniała atrakcja, która z pewnością bardzo spodoba się wszystkim gościom na weselu, poprawinach czy chrzcinach, a także na każdej imprezie rodzinnej.
Multimedialna prezentacja zdjęć i video zawsze robi ogromne wrażenie i zapada w pamięć wszystkim gościom jako wyjątkowa, sentymentalna podróż w przeszłość. Warto podzielić się z rodziną i gośćmi weselnymi histroie swojej miłości, sukcesów i chwil szczęścia.
Polecam gorąco.

Kontakt Napisz do mnie.

DJ / Wodzirej Krzysztof


djdlaciebie@gmail.com


600.977.872

Napisz do mnie już teraz.
Zadzwoń i zamów termin wesela, sylwester, zabawę andrzejkową.
Przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę wraz wyceną.

Moje usługi to przede wszystkim zaufanie, rzetelność i bezpieczeństwo.
Na mnie można zawsze liczyć i polegać.
Dobry DJ w dobrej cenie!


> Zobacz opinie i polecenia dla DJ dla CIEBIE!


> Zobacz moje certyfikaty i dyplomy.