Podziękowania Podziękowania dla rodziców.

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Podziękowania dla rodziców na uroczystości weselnej to ważny punkt programu ale nie są obowiązkowe. Można je pominąć. Warto jednak zorganizować podziękowania dla rodziców, ponieważ jest to w dobrym zwyczaju a zarówno rodzice jak i goście weselni często oczekują tego ważnego punktu scenariusza weselnego.

         Podziękowania dla rodziców należy zorganizować przed północą, najlepiej w obecności wszystkich gości. Oczywiście udostępniam na ten czas mikrofony Parze Młodej i rodzicom. Przy podziękowaniach dla Rodziców najczęściej wręczane zostają kwiaty, podarki i prezenty dla rodziców. Czasem to właśnie w tym momencie rodzice dają prezent Parze Młodej.

         Podziękowania dla rodziców mają bardzo osobisty charakter toteż warto powiedzieć parę ciepłych słów przez mikrofon.

         Następnie dedykowany jest utwór od Pary Młodej dla rodziców, który wspólnie tańczą. Dookoła pojawia się zorganizowany przez wodzireja wianuszek gości weselnych, trzymających się za ręce i tańczących rytmicznie w takt muzyki dookoła. Oczywiście to Para Młoda wybiera utwór dedykowany Rodzicom.

         W trackie następnego utworu w dobrym tonie jest aby Pan Młody poprosił do tańca teściową a Pani Młoda teścia. Reszta rodziców i gości dobiera się w pary i możemy w ten sposób zorganizować kolejny utwór z specjalną dedykacją dla rodziców np. od gości weselnych.

         Pod koniec utworu DJ płynnie przechodzi do dalszej części tanecznej i dyskoteka trwa w najlepsze ku uciesze gości weselnych.

> Zobacz także artykuł "Pierwszy taniec na weselu".
 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - pierwszy taniec

  Pierwszy taniec wśród laserów

  zdjęcie z wesela

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - Zabawa oczepinowa z Panem Młodym i kawalerami

  Podziękowania dla Rodziców
  - Wspólny taniec z rodzicami -

  zdjęcie z wesela

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - zabawa weselna ZORBA dla gości weselnych

  Zorba - zabawa weselna dla gości

  zdjęcie z wesela

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

Kontakt Napisz do mnie.

DJ / Wodzirej Krzysztof


djdlaciebie@gmail.com


600.977.872

Napisz do mnie już teraz.
Zadzwoń i zamów termin wesela, sylwester, zabawę andrzejkową.
Przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę wraz wyceną.

Moje usługi to przede wszystkim zaufanie, rzetelność i bezpieczeństwo.
Na mnie można zawsze liczyć i polegać.
Dobry DJ w dobrej cenie!


> Zobacz opinie i polecenia dla DJ dla CIEBIE!

> Zobacz moje certyfikaty i dyplomy.