Komers Super zabawa na balu komersowym z DJ'em.

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Komers to po prostu bal kończący gimnazjum, podstawówkę.
Komers nazywany jest często balem gimnazjalnym (klas trzecich).
To coś jak bal studniówkowy ale organizowany dla młodszych uczniów kończących pewien okres nauki w szkole.

         Najczęściej komers przybiera formę balu z dyskoteką, animacjami i zabawami dla młodzieży. Jest poczęstunek, obiad, napoje, odpowiedni ubiór galowy, całą otoczka oficjalna i balowa.

         Ze względu na częste reformy szkolnictwa i zmiany przebiegu nauki nie wyklarował się jasny i definitywny przebieg komersu. Impreza jest organizowana w formie balu i ma bardzo wiele zapożyczeń, z kultury zachodniej, z za oceanu. W dużym stopniu komers jako bal czerpie garściami z wzorca balu studniówkowego.

         Komers organizują rodzice, najczęściej z pomocą kadry pedagogicznej. Zazwyczaj też rodzice czuwają nad całością imprezy. Pilnują porządku i a nawet wcielają się w role kelnerów.
To od rodziców zależy rozmach Komersu. Czy będzie to po prostu potańcówka w szkole z skromnym poczęstunkiem, czy prawdziwy wytworny bal otwierany Polonezem, z obiadem, zimną płytą i wieloma atrakcjami, które umilą czas i urozmaicą zabawę.
Czasem rozpoczynana się Komers od uroczystego wejścia tanecznym Polonezem, chociaż wydaje się to być bardziej kojarzone dla balu studniówkowego.

> Zobacz scenariusz balu komersowego. [plik PDF]

         Główną atrakcją komersu jest oczywiście dyskoteka i program zabaw oraz animacji realizowany najlepiej przez profesjonalnego DJ’a. Skoczne hity i najnowsze przeboje, dobra muzyka, która rozkręci młodzież i zabawy integracyjne to podstawa udanego balu komersowego, a właściwie każdej imprezy taneczno muzycznej.

> Zobacz także artykuł "wielki, świecący, elegancki napis LOVE".
 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - pierwszy taniec

  Pierwszy taniec wśród laserów

  zdjęcie z wesela

 • Lambada pociąg - zabawa weselna
  z oprawą laserową i hitami

  > zobacz film z wesela

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - dyskoteka weselna wśród laserów i świateł

  Dyskoteka weselna wśród laserów

  zdjęcie z wesela

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Ubiór na komers - tu oczywiście obowiązuje strój elegancki, galowy.
Spodnie krawat, koszula, a najlepiej garnitur dla chłopaków.
A dla dziewczyny… wiadomo sukienki, kreacje, fryzury, makijaże etc.

         Komers bardzo często organizuje się w szkole na sali gimnastycznej lub w lokalu zewnętrznym typu restauracja. Zasadniczo zależy to najczęściej od budżetu całego balu komersowego.
Sale taneczną dekoruje się oczywiście masą balonów, szarfami oraz kwiatami. Jest to skromna aczkolwiek efektowana dekoracja, która sprawdzi się doskonale na każdej imprezie.

         Z pewnością bal komersowy to wielkie przeżycie dla młodzieży i bardzo ważna uroczystość. Podobnie jak studniówka, komers to jeden z pierwszych momentów kiedy młodzi ludzie mogą poczuć się dorośli i wyróżnieni.
W końcu komers to pierwszy bal w życiu!

         DJ dla Ciebie! Zapewnia kompleksowe nagłośnienie, prowadzenie, oprawę muzyczną i oświetlenie balu komesowego. W ofercie mamy dodatkowo bardzo wiele super atrakcji i pomysłów, które sprawią, że komers stanie się naprawdę wyjątkowym i niezapomnianym balem.
> Zobacz także artykuł "roztańczony bal przebierańców".
> Zobacz także artykuł "rozśpiewana zabawa KARAOKE ".

Kontakt Napisz do mnie.

DJ / Wodzirej Krzysztof


djdlaciebie@gmail.com


600.977.872

Napisz do mnie już teraz.
Zadzwoń i zamów termin wesela, sylwester, zabawę andrzejkową.
Przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę wraz wyceną.

Moje usługi to przede wszystkim zaufanie, rzetelność i bezpieczeństwo.
Na mnie można zawsze liczyć i polegać.
Dobry DJ w dobrej cenie!


> Zobacz opinie i polecenia dla DJ dla CIEBIE!


> Zobacz moje certyfikaty i dyplomy.