BAL KARNAWAŁOWYSuper zabawa na balu!

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Gorące rytmy, taneczna dyskoteka, bal przebierańców – zapraszamy na super Karnawał z DJ dla CIEBIE!

         Stary rok się skończył, nowy rok już trwa w najlepsze. Jest już po sylwestrze a apetyt na zabawę wraca ze zdwojoną siłą. W końcu żyje się raz a nowy rok trzeba przetańczyć i oblać. Dlatego organizuje się imprezy i bale karnawałowe. Od 6 lutego, czyli święta Trzech Króli można balować na całego aż do Adwentu.

         Kiedyś, w czasach przed wojną i około wojennych tradycja bali karnawałowych była pielęgnowana przez rodziców panien. Bale wyprawiano, aby córki znalazły sobie przyszłego męża.

         Mało kto wie, że karnawał trwa prawie do Wielkanocy. Kończy się zgodnie z tradycją w środę popielcową, kiedy to zaczyna się Wielki Post. Na zabawę i tańce jest więc masa czasu i warto to dobrze wykorzystać.

         Jaka muzyka króluje na parkiecie w karnawał?
Karnawał kojarzy się gorącymi latynoskimi rytmami samby prosto z Brazylii czy Argentyny. Oczywiście na parkiecie oprócz muzyki latino nie może zabraknąć także rock and rolla czy naszego rodzimego polskiego repertuaru włącznie z disco polo. Na parkiecie ma być głośno, radośnie i imprezowo. W karnawał króluje oczywiście muzyka taneczna.

         Impreza karnawałowa może być tematyczna np. w klimacie lat 60, PRL, znanych postaci i gwiazd kina, stylu meksykańskim, dzikiego zachodu – co podpowiada wyobraźnia. Zazwyczaj wiążę się to także z przebierankami , strojem tematycznym a nawet specyficznym menu. I trunkami.

         Karnawał to wspaniała okazja do zorganizowania balu dla dzieci, przyjaciół, znajomych, gości hotelowych czy klientów restauracji. Bal karnawałowy to fantastyczny pomysł na szkolną zabawę dla dzieci i młodzieży. To wielkie przeżycie dla dzieci, kiedy w przedszkolu, szkole czy gimnazjum organizowany jest bal karnawałowy. Oczywiście nie może zabraknąć muzyki, efektownych świateł, przebieranek, czy malowania twarzy oraz całej masy balonów.

> Zobacz także artykuł "wielki, świecący, elegancki napis LOVE".
 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - pierwszy taniec

  Zabawa w taniec przebierańców

  zdjęcie z wesela

 • Lambada pociąg - zabawa weselna
  z oprawą laserową i hitami

  > zobacz film z wesela

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - zabawa weselna dla kawalerów

  Lambada - Karnawał w Rio:
  Roztańczony pociąg przebiereńców

  zdjęcie z wesela

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         A jakie zabawy zrobić na balu karnawałowym?
Oto kilka pomysłów na super zabawy karnawałowe:

         Bal przebierańców
To fantastyczny sposób na udany bal karnawałowy. Kiedy goście balu przyjdą przebrani lub organizator albo DJ dysponuje takimi atrakcjami to zabawa nabiera zupełnie nowego, oryginalnego charakteru. DJ dla CIEBIE! Oczywiście zapewnia wszelkie stroje, przebrania, kapelusze i maski na karnawał jako super atrakcja, która sprawi, że impreza stanie się wyjątkowo udana a zdjęcia będą fantastyczne.

         Konkurs na najlepszy strój.
Zwycięzcy najbardziej oryginalnego stroju otrzymają atrakcyjną nagrodę i wspólnie zatańczą jako królowie balu.

         Klasyczny pociąg np. w rymach samby lub lambady będzie perfekcyjną zabawą taneczną na imprezę karnawałową.

         Hawajskie Limbo
To ekstra zabawa na karnawał. Brzmi egzotycznie ale zabawę łatwo się organizuje a goście chętnie biorą niej udział. Dwie osoby trzymają tyczkę i trzeba pod nią przejść nie dotykają tyczki. Można zabawę to zrobić np. w formie pociągu. Wysokość tyczki można regulować dodając zabawie wyższy lub niższy poziomu trudności. Hawajskie Limbo to prawdziwy test na równowagę i koordynacje.

Ogólnie na balach karnawałowych dominują zabawy taneczno- integracyjne i przebieranki.

         Impreza karnawałowa powinna mieć swój własny, wyjątkowy, egzotyczny charakter, unikalny klimat.
Z DJ dla CIEBIE! bal karnawałowy będzie fantastyczną, niezapomnianą imprezą, którą wszyscy przetańczą przy dobrej muzyce aż do białego rana.

Kontakt Napisz do mnie.

DJ / Wodzirej Krzysztof


djdlaciebie@gmail.com


600.977.872

Napisz do mnie już teraz.
Zadzwoń i zamów termin wesela, sylwester, zabawę andrzejkową.
Przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę wraz wyceną.

Moje usługi to przede wszystkim zaufanie, rzetelność i bezpieczeństwo.
Na mnie można zawsze liczyć i polegać.
Dobry DJ w dobrej cenie!


> Zobacz opinie i polecenia dla DJ dla CIEBIE!


> Zobacz moje certyfikaty i dyplomy.