WALENTYNKISuper zabawa dla zakochanych!

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         14 luty to wielkie święto zakochanych i miłości. Walentynki jako święto przywędrowały do nas z zachodu i zdążyły się już w Polsce dobrze rozgościć i zakorzenić. Walentynki to doskonały czas, żeby razem celebrować związek i pielęgnować ciepłe uczucia. To także świetna okazja, żeby zaprosić drugą połówkę na imprezę walentynkową, która jak wiadomo, różni się od zwykłej dyskoteki czy zabawy tanecznej.

         Impreza walentynkowa jest bardziej nastawiona na pary, które chcą intymnie i romantycznie spędzić czas w święto zakochanych. Podczas dyskoteki walentynkowej DJ gra więcej utworów, przy których pary mogą się poprzytulać, pobujać razem. DJ częściej gra tzw. „tańce przytulańce”. Oczywiście skocznych i bardzo tanecznych rytmów także nie może zabraknąć. Przeważają jednak utwory, przy których zakochani mogą tańczyć razem.

         Także oświetlenie nastawione jest na budowanie intymnej, romantycznej atmosfery. Bez stroboskopów i ostro migających świateł. Wyważone, ciepłe oświetlenie, które daje poczucie intymności i bliskości jest doskonałym rozwiązaniem na taneczną zabawę dla zakochanych par.

         Jakie atrakcje zapewnić na imprezie walentynkowej?
Oprócz odpowiedniej muzyki i oprawy światłem możemy zorganizować pokaz / show taneczny lub przyspieszony kurs tańca np. samby, latino, rumby. Można też zorganizować zabawy walentynkowe.
         Oto kilka przykładów:
         Wróżby dla zakochanych
Goście na imprezie losują i odczytują zabawny liścik. Wróżby mogą mieć trochę pikanterii, co z pewnością rozbawi wszystkich.
         Chusteczka haftowana
Goście tańczą w kółeczku. Dwie osoby w środku mają chustki. W odpowiednim momencie poisenki muszą klęknąć przed wybraną osobą na chusteczce i ją pocałować. Następuje zmiana, pocałowane osoby wchodzą do środka z chustką. Zabawa kończy się, gdy wszystkie panie dostaną całusa.
        

> Zobacz także artykuł "wielki, świecący, elegancki napis LOVE".
 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - pierwszy taniec

  romantyczny taniec
  wśród laserów i ledów

  zdjęcie z wesela

 • super atrakcja - podświetlany, wielki, ładny napis LOVE na wesele / imprezę

  ekstra atrakcja!
  duży, podświetlany napis LOVE

  zdjęcie z wesela

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - dyskoteka weselna wśród laserów i świateł

  romantyczny taniec
  wśród laserów i ledów

  zdjęcie z wesela

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Miłosne kalambury
Jedna osoba pokazuje tytuł filmu o miłości (np. „Przeminęło z wiatrem”). Wszyscy próbują odgadnąć. Ten kto zagnie hasło jako pierwszy otrzymuje nagrodę.
         Konkurs tańca
Pary tańczą kilka rodzajów utworów tanecznych. Zwycięzców wybiera publiczność za pomocą oklasków. Wygrani otrzymują nagrodę.
         Roztańczony pociąg
Wiadomo – pociąg można zrobić na każdej imprezie i urozmaicać np. o dodatkowe zadania czy hawajski taniec Limbo (przechodzenie pod tyczką).

         Walentynki jak każde święto mają swoje charakterystyczne zabawy i zwyczaje, które można zaadoptować na potrzeby imprezy walentynkowej.

         Ważna jest dekoracja, która tworzy unikalny walentynkowy klimat. Oczywiście przeważają tu kolory czerwieni i różu oraz symbole związane z miłością, takie jak: serca, amory, strzały a nawet jemioła zawieszona pod sufitem, która nakłania do pocałunków.
         Doskonałym pomysłem jest wielki, podświetlany napis LOVE, który idealnie wpisuje się w klimat walentynek. Pary mogą sobie przy nim robić pamiątkowe, romantyczne zdjęcia.

> Zobacz także artykuł "wielki, świecący, piękny napis LOVE".

         Jest jeszcze jedna zasadnicza cecha imprezy walentynkowej, która wyróżnia ją od innych imprez i zabaw. A mianowicie zabawa walentynkowa zazwyczaj trwa krócej - maksymalnie do 3 rano.
         Wynika to z faktu, że zakochani mogą nabrać ochoty na coś więcej niż tańce, przytulanie i pocałunki na parkiecie…
...czego oczywiście wszystkim życzę. :)

Kontakt Napisz do mnie.

DJ / Wodzirej Krzysztof


djdlaciebie@gmail.com


600.977.872

Napisz do mnie już teraz.
Zadzwoń i zamów termin wesela, sylwester, zabawę andrzejkową.
Przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę wraz wyceną.

Moje usługi to przede wszystkim zaufanie, rzetelność i bezpieczeństwo.
Na mnie można zawsze liczyć i polegać.
Dobry DJ w dobrej cenie!


> Zobacz opinie i polecenia dla DJ dla CIEBIE!


> Zobacz moje certyfikaty i dyplomy.