SYLWESTERSuper bal sylwestrowy!

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Przepis na udaną i ciekawą organizację zabawy sylwestrowej.

         Stary rok ze swoimi sukcesami i troskami odchodzi a na scenę wkracza nowy rok pełen tajemnic i nadziei. To świetna okazja do świętowania i zabawy z przyjaciółmi oraz rodziną. Aż się prosi, żeby iść na imprezę sylwestrową z tańcami. Na bal sylwestrowy przychodzi się świętować w najlepszym wydaniu. Każdy jest pięknie i elegancko ubrany i chce z przytupem przywitań nowy rok oraz radośnie pożegnać ten mijający.

         Jaki jest sekret na udaną zabawę sylwestrową?
Sekret jest bardzo prosty. Dobra muzyka i dobre towarzystwo. Oczywiście za dobrą muzykę i taneczną zabawę na parkiecie odpowiada profesjonalny DJ lub ewentualnie orkiestra. Natomiast doborowe towarzystwo to już wybór po stronie gości. Bardzo ważne jest też oczywiście jedzenie i atmosfera imprezy sylwestrowej. Na klimat balu sylwestrowego składa się wiele czynników np. wystrój i dekoracja lokalu, obsługa i prowadzenie imprezy, konferansjerka DJ’a, a także dodatkowe atrakcje i zabawy.

         Najważniejszym elementem każdego balu jest oczywiście dyskoteka.
Odpowiedni dobór utworów muzycznych, prowadzenie imprezy, oprawa światłem i efektami to magiczna mieszanka ruchu, kolorów, tańca i emocji. To właśnie w trakcie tańca i muzyki goście przeżywają najpiękniejsze i najbardziej emocjonujące chwile balu sylwestrowego. Taniec to esencja życia i miłości. Taniec uwalnia, oczyszcza i daje poczucie że się żyje. Na bal sylwestrowy ludzie przychodzą potańczyć i wyszaleć się na parkiecie.

         Jaką muzykę grać na balu sylwestrowym?
Najlepszy wybór muzyczny na sylwestra do stare dobre hity i najnowsze przeboje. To ekscytująca i wybuchowa mieszanka. Można także grać imprezę tematycznie: rock and roll, pop, lata 80, 90, 00, polskie przeboje itd. Tak naprawdę muzyka na balu sylwestrowym powinna być dostosowana do gustów i wymagań gości balu. Muzykę weryfikuje parkiet roztańczonych gości. Na zabawie sylwestrowej spotykają się różni ludzie z różnych środowisk, czasem z różnych kultur - stąd muzycznie repertuar musi być różnorodny i elastyczny oraz odpowiednio dobrany na żywo. Dobry, doświadczony DJ, który zagrał nie jednego sylwestra czy wesele to prawdziwy skarb na balu sylwestrowym. Ważne jest, aby DJ na imprezie miał dobrą „konferansjerkę”, potocznie mówiąc „gadanę” – czyli dryg do prowadzenia stałych punktów programu, zabawiania gości, wznoszenia tostów itd. Są to umiejętności typowego prezentera ale jakże ważne na sztampowych imprezach takich jak bal sylwestrowy.

> Zobacz także artykuł "Super zabawa Andrzejkowa".
 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - pierwszy taniec

  romantyczny taniec
  wśród laserów i ledów

  zdjęcie z sylwestra

 • foto - DJ dla CIEBIE! atrakcje na wesele

  Pociąg przebierańców tańczy w rytmie lambady

  zdjęcie z sylwestra

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - dyskoteka weselna wśród laserów i świateł

  romantyczny taniec
  wśród laserów i ledów

  zdjęcie z sylwestra

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Sam model imprezy jako balu sylwestrowego determinuje swoisty przebieg imprezy i stałe punkty programu.

       > Zobacz: "Scenariusz balu sylwestrowego": [plik PDF]

         A oto kilka ciekawych opcji na urozmaicenie czasu i atrakcji, które sprawią, że goście będą zachwyceni imprezą sylwestrową.

         Zimne ognie dla gości o północy
Bardzo budżetowa atrakcja, którą warto zrobić. Zimne ognie to łatwa w organizacji i całkiem tania opcja, która pasuje na każdą imprezę a w szczególności na sylwestra. Wystarczy rozdać gościom zimne ognie i zaprosić na zewnątrz.

         Foto budka
Na sylwestra, który de facto otwiera karnawał, przebrania i stroje to zawsze świetny pomysł. Każdy chętnie skorzysta z usług foto budki, żeby została mu zabawna pamiątka po imprezie. Ludzie po prostu uwielbiają foto budki.

         Pokaz sztucznych ogni
W noc sylwestrową sztuczne ognie to oczywiście tradycja, która rozświetla niebo. Można się pokusić o organizacje sztucznych ogni we własnym zakresie oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

         Pokaz iluzjonistyczny
Nie lada gratka dla gości balu sylwestrowego to pokaz iluzjonistyczny, w którym udział biorą również goście. Kilka razy miałem okazje pomagać i brać udział w takim pokazie. Robi furorę. To bardzo fajny i efektowny punkt programu.

         Pokaz tańca z ogniem
Profesjonalny tancerz lub tancerka, która operuje ogniem robi ogromne wrażenie. Taki taniec rozgrzeje do czerwoności nawet lodowate serce.

         Pokaz barmański
Klasyka gatunku, czyli pokaz barmański połączony z żonglerką szkłem to efektowne widowisko. Każdy chętnie napije się swojego ulubionego drinka lub spróbuje jakiegoś nowego smaku na balu sylwestrowym. Kto nie lubi drinków? Zwłaszcza na imprezie. :)

         A może by tak impreza tematyczna?

         Oczywiście pomysłów na atrakcje dla gości balu sylwestrowego jest więcej. Przedstawiam te, które są sprawdzone i widziałem je lub osobiście organizuje na imprezie sylwestrowej z DJ dla Ciebie.

         Zapraszam serdecznie do współpracy.

Kontakt Napisz do mnie.

DJ / Wodzirej Krzysztof


djdlaciebie@gmail.com


600.977.872

Napisz do mnie już teraz.
Zadzwoń i zamów termin wesela, sylwester, zabawę andrzejkową.
Przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę wraz wyceną.

Moje usługi to przede wszystkim zaufanie, rzetelność i bezpieczeństwo.
Na mnie można zawsze liczyć i polegać.
Dobry DJ w dobrej cenie!


> Zobacz opinie i polecenia dla DJ dla CIEBIE!


> Zobacz moje certyfikaty i dyplomy.