Zagraj w CZÓŁKO super gra na imprezę :)

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Grałeś kiedyś w „Czółko?
To bardzo zabawna i kreatywna gra integracyjna dla wszystkich bez względu na wiek. Świetnie sprawdzi się na każdą imprezę, zabawę karnawałową czy andrzejkową lub zwykłe spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi.
Gra w „Czółko” daje masę śmiechu i pozytywnej atmosfery. Jest też pełna emocji i zagorzałych dyskusji. Kto grał to wie.

         Na czym polega rozgrywka?
Oczywiście doborowe towarzystwo do gry jest obowiązkowe. Do rozgrywki potrzebujecie jedynie coś do pisania ewentualnie kartkę papieru. Każdy gracz otrzymuje hasło, które należy napisać na karteczce i przykleić wolą lub, swoją śliną na czoło. Można też pisać po czole, tylko trzeba dobrze wybrać coś, co łatwo potem zmyć. ?? Niektórzy używają komórek do gry, ale to mało wygodne trzymać tak komórkę nad czołem. Najlepsze są małe karteczki z wyraźnie i czytelnie napisanymi hasłami. Hasła graczy znają wszyscy, ale my nie znamy własnego hasła.

         Cała zabawa polega na tym, że należy odgadnąć własne hasło za pomocą pytań. Zgadujemy po kolei. Kolejność graczy jest zgodna ze wskazówka zegara. Każdy ma jedno pytanie do zadania w swojej turze. Można umówić się na więcej pytań np. 3 pytania albo grać na czas na odgadniecie hasła / postaci. Odpowiedzi na pytania można udzielać jedynie w formie zamkniętej: „tak” i „nie”. W swojej turze można podjąć tylko jedną próbę odgadnięcia hasła. Każdy ma tylko 3 próby, żeby dobrze odpowiedzieć na swoje zadane hasło. Jeśli gracz wykorzysta swoje 3 odpowiedzi to odpada z gry – kończy rozgrywkę. Można umówić się na więcej zgadywań hasła / postaci.

         Grę wygrywa osoba, która pierwsza odgadnie swoje hasło / bohatera. Możemy grać dalej aż wszyscy odgadną swoje hasła.

         Jakie hasła w grze?
Przed grą umawiamy się na konkretną kategorie haseł lub bohaterów do zgadywania. Np. bohaterowie bajek, filmów, komiksów, przedmioty kuchenne, zwierzęta, zabawki erotyczne. Co tylko zechcecie i wymyślicie będzie ok. Jedyne zastrzeżenie przy wybieraniu haseł do gry jest takie, że zadane hasło / bohater muszą być ogólnie znane dla wszystkich. Hasła / bohaterów wybiera mistrz gry, wasi sąsiedzi, wasze „lepsze połówki” etc. Pełna dowolność.

         Czego nie wolno robić podczas gry w czółko?
- Nie wolno podpowiadać.
- Nie wolno czytać własnego hasła.
- Nie wolno podglądać hasła w lusterku, oknie czy komórce.
- Łamanie zasad grozi dyskwalifikacją.
- Niektórzy lubią robić notatki podczas gry, wspomagając w ten sposób swoją pamięć.
Oczywiście można umówić się i modyfikować zasady zabawy, żeby fajniej się Wam grało.

         Nie pozostaje nic innego jak wypróbować tą zabawę.
Beczka śmiechu gwarantowana. Do dzieła.

> Zobacz także artykuł "Pierwszy taniec na weselu".
< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

Kontakt Napisz do mnie.

DJ / Wodzirej Krzysztof


djdlaciebie@gmail.com


600.977.872

Napisz do mnie już teraz.
Zadzwoń i zamów termin wesela, sylwester, zabawę andrzejkową.
Przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę wraz wyceną.

Moje usługi to przede wszystkim zaufanie, rzetelność i bezpieczeństwo.
Na mnie można zawsze liczyć i polegać.
Dobry DJ w dobrej cenie!


> Zobacz opinie i polecenia dla DJ dla CIEBIE!

> Zobacz moje certyfikaty i dyplomy.