Sztuczny Dym Na dyskotekę, wesele, imprezę

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Dym dyskotekowy jest to ciekawa atrakcja powszechnie używana w klubach, dyskotekach a nawet przez strażaków na ćwiczeniach do symulacji pożaru i zadymienia np. w instytucjach publicznych, szkołach.
Wielu DJ’ów nie wyobraża sobie imprezy bez sztucznego dymu.

         Jak taki dym sprawdza się na weselach czy imprezach tanecznych?
Ze względu na żywe zainteresowanie tematem i wiele pytań do zagadnienia sztucznego dymu poniżej opisuje ten ciekawy dodatek na zabawę.

         Na początku napiszę co to właściwie jest sztuczny dym dyskotekowy.
Jest to rozprężony do postaci dymu glikol propylenowy lub gliceryna + dodatki.
Dym dyskotekowy emitowany jest przez tzw. wytwornicę (maszynę do dymienia). Płyny do maszyn produkowane są najczęściej na bazie gliceryny lub glikolu propylenowego. Są to związki szeroko stosowane w przemyśle spożywczym.

         Dym dyskotekowy jest bezpieczny, nietoksyczny i nie brudzi powierzchni ani ubrań. Dym jest też bezzapachowy chociaż można stosować specjalne, zapachowe, uszlachetniacze i aromatyzatory. Raczej się tego jednak nie robi ze względu na zły wpływ na wytwornicę.

         Dym dyskotekowy to doskonałe wsparcie dla świateł i laserów na każdej imprezie. Świetnie sprawdza się nie tylko na dyskotece ale także przy pierwszym tańcu lub wejściu tortu na przyjęciu weselnym.
Dym można stosować zarówno puszczając go na podłogę prosto na tańczących na parkiecie ludzi lub bezpośrednio pod całe oświtlenie na stelaż z efektami dyskotekowymi i laserami.

> Zobacz także artykuł "Pierwszy taniec na weselu".
 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - wyposarzenie i sprzęt na imprezy i wesela / oświetlenie + oprawa laserowa + dyskoteka weselna

  Oprawa laserowa i świetlna na dyskotece

  zdjęcie z imprezy

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - dyskoteka weselna wśród laserów i świateł

  Dyskoteka weselna wśród laserów i dymu

  zdjęcie z wesela

 • foto - DJ dla CIEBIE! - wesele - dyskoteka weselna wśród laserów i świateł

  Dyskoteka weselna wśród laserów, efktów świetlnych i dymu

  zdjęcie z wesela

< Powrót                                                                                         Wybór artykułów                                                                                     Następny >

         Dym skupia wiązki światła dzięki czemu można obserwować przecinające sale taneczną promienie laserów i całe wiązki świateł ledowych. Ten piękny i imponujący efekt robi ogromne wrażenie. Jest to prawdziwe widowisko świetlne na dyskotece. Bez dymu nie da się zaobserwować efektów, promieni i pełnej wiązki światła w ruchu stąd na pokazach laserowych, dyskotekach dym jest zawsze wszechobecny.

         Goście tańcząc w dymie czują się bardziej anonimowo, ponieważ ogranicza to widoczność. Samym dymem można się po prostu bawić np. wprawiając go w ruch. Największymi fanami sztucznego dymu są dzieci i młodzież. Uwielbiają dym i są nim absolutnie zafascynowani i pochłonięci na każdej imprezie.
Dla dzieci dym na dyskotece to prawdziwa frajda.

         Wspomnieć należy, że starsza część gości nie zawsze przepada za dymem. Stąd trzeba go czasem używać oszczędnie lub niekiedy z niego zrezygnować. Z drugiej strony są też imprezowicze, którzy mówią “Bez zadymy nie ma zabawy”. :)
Przed zabawą trzeba też zawsze poinformować kierownictwo, obsługę lokalu o tym, że będziemy stosować dym.

         Sztuczny dym to po prostu frajda dla gości, fajny dodatek na urozmaicenie dyskoteki i aranżacje stałych punktów programu imprezy. Dym stosowany na zabawie z rozsądkiem i umiarem świetnie spełni swoje funkcje i pogłębi wrażenia z dyskoteki.
Osobiście polecam bardzo serdecznie.
DJ da CIEBIE!” zapewnia dym GRATIS!

Kontakt Napisz do mnie.

DJ / Wodzirej Krzysztof


djdlaciebie@gmail.com


600.977.872

Napisz do mnie już teraz.
Zadzwoń i zamów termin wesela, sylwester, zabawę andrzejkową.
Przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę wraz wyceną.

Moje usługi to przede wszystkim zaufanie, rzetelność i bezpieczeństwo.
Na mnie można zawsze liczyć i polegać.
Dobry DJ w dobrej cenie!


> Zobacz opinie i polecenia dla DJ dla CIEBIE!

> Zobacz moje certyfikaty i dyplomy.